Results

Thursday 26 May 2016

Premier Division

18:45
Sandbach United
7 - 1 Full time
Rylands

Tuesday 24 May 2016

Premier Division

18:45
Denton Town FC
4 - 2 Full time
Rylands

Thursday 19 May 2016

Premier Division

19:00
Linotype Cheadle HN
4 - 0 Full time
Rylands

Saturday 14 May 2016

Premier Division

15:00
Crewe
2 - 0 Full time
Rylands
15:00
Greenalls Padgate St Oswalds
vs
Malpas
15:00
Rudheath Social
vs
Linotype Cheadle HN
15:00
Sandbach United
vs
Gamesley
15:00
Whaley Bridge
vs
Eagle Sports

Reserve League 2

15:00
Denton Town Reserves
vs
Moore United FC Reserves
15:00
Wythenshawe Town FC Reserves
vs
Malpas FC Reserves

Reserve League 1

15:00
Eagle Sports Reserves
vs
Sandbach United FC Reserves
15:00
Gamesley Reserves
vs
Garswood United Reserves
15:00
Poynton Reserves
vs
Knutsford 'A'
15:00
Whaley Bridge Reserves
vs
Grappenhall Sports Reserves

Thursday 12 May 2016

Premier Division

18:45
Denton Town FC
vs
Eagle Sports
18:45
Poynton
vs
Linotype Cheadle HN

Reserve League 1

18:45
Eagle Sports Reserves
vs
Knutsford 'A'
18:45
Garswood United Reserves
vs
Greenalls Padgate ST O Reserves
18:45
Whaley Bridge Reserves
vs
Styal Reserves

Wednesday 11 May 2016

Premier Division

14:00
Greenalls Padgate St Oswalds
vs
Whaley Bridge

Tuesday 10 May 2016

Reserve League 1

18:45
Billinge Reserves
vs
Greenalls Padgate ST O Reserves
18:45
Whaley Bridge Reserves
vs
Poynton Reserves

Premier Division

18:45
Greenalls Padgate St Oswalds
vs
Crewe
18:45
Knutsford
vs
Garswood United
18:45
Poynton
vs
Sandbach United

Saturday 7 May 2016

Reserve League 1

15:00
Billinge Reserves
vs
Knutsford 'A'
15:00
Gamesley Reserves
vs
Daten Reserves
15:00
Garswood United Reserves
vs
Poynton Reserves
15:00
Linotype Cheadle HN Reserves
vs
Greenalls Padgate ST O Reserves
15:00
Sandbach United FC Reserves
vs
Linotype Cheadle HN Reserves
15:00
Styal Reserves
vs
Grappenhall Sports Reserves
15:00
Whaley Bridge Reserves
vs
Eagle Sports Reserves

Premier Division

15:00
Denton Town FC
vs
Rudheath Social
15:00
Eagle Sports
vs
Whaley Bridge
15:00
Greenalls Padgate St Oswalds
vs
Crewe
15:00
Knutsford
vs
Gamesley
15:00
Sandbach United
vs
Greenalls Padgate St Oswalds
15:00
Sandbach United
vs
Linotype Cheadle HN

Reserve League 2

15:00
Moore United FC Reserves
vs
Malpas FC Reserves
15:00
Rylands Reserves
vs
Wythenshawe Town FC Reserves
15:00
West Didsbury & Chorlton 'A'
vs
Rylands Reserves

Thursday 5 May 2016

Premier Division

18:45
Eagle Sports
vs
Knutsford

Reserve League 1

18:45
Greenalls Padgate ST O Reserves
vs
Eagle Sports Reserves
18:45
Linotype Cheadle HN Reserves
vs
Styal Reserves
18:45
Sandbach United FC Reserves
vs
Daten Reserves

Wednesday 4 May 2016

Premier Division

18:45
Greenalls Padgate St Oswalds
vs
Poynton
18:45
Malpas
vs
Rudheath Social

Tuesday 3 May 2016

Premier Division

18:45
Knutsford
vs
Garswood United

Monday 2 May 2016

Premier Division

15:00
Crewe
vs
Linotype Cheadle HN
15:00
Eagle Sports
vs
Gamesley
15:00
Malpas
vs
Rudheath Social
15:00
Poynton
vs
Linotype Cheadle HN
15:00
Rylands
0 - 1 Full time
Crewe
15:00
Sandbach United
vs
Linotype Cheadle HN
15:00
Styal
vs
Knutsford
15:00
Whaley Bridge
vs
Rudheath Social

Reserve League 2

15:00
Denton Town Reserves
vs
Rylands Reserves
15:00
Golborne Sports Reserves
vs
Malpas FC Reserves
15:00
Wythenshawe Town FC Reserves
vs
Mersey Valley Devpmnt Sqd

Reserve League 1

18:45
Gamesley Reserves
vs
Linotype Cheadle HN Reserves
15:00
Sandbach United FC Reserves
vs
Garswood United Reserves

League 1

15:00
Grappenhall Sports FC
vs
Tarporley Victoria

Latest news

Game Day 2
General Game Day 2

Congleton Vale Rovers hit the heights!

Week 1 Round Up
General Week 1 Round Up

We are a go!!!

The Hallmark Security Cheshire Football League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe